Opinie i referencje

Zapoznaj się z prawdziwymi opiniami klientów

Bardzo polecam usługi Pana Roberta. Skomplikowane zlecenie wykonał szybko i tanio. Podsumowując...pełny profesjonalizm i niskie ceny. Na pewno będę zgłaszał się do Pana Roberta z następnymi zleceniami.
Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt i pomoc techniczna. Cena ok w porównaniu do konkurencji, a efekt rewelacja. Strona przejrzysta, responsywna i przyjemna dla oka. Oby więcej takich wykonawców.
Pełen profesjonalizm, fantastyczny kontakt. Doświadczenie i wiedza na najwyższym poziomie, podobnie z resztą jak podejście do klienta. Co do cen to myślę że są nie do pobicia na szczecińskim rynku. Tworzenie strony u Pana to była przyjemność. Brawo.
Bardzo Dziękuję Panu Robertowi za poświęcony czas i pracę jaką włożył Pan w zmiany szaty graficznej na stornie naszego projektu charytatywnego. Niezwykle doceniam Pana zaangażowanie oraz to, że zrobił Pan to dla Nas za darmo w imię idei.
agata
Agata Tylkowska
wolontariuszka
Strona wykonana szybko i co ważne profesjonalnie! Kontakt z Panem Robertem jest wręcz przez 24h. Pan Robert odpowiada na wszelkie pytania, udziela wielu cennych rad. Zdecydowanie polecam. Współpraca z Panem Robertem to ogromna przyjemność!
Polecam, szybka realizacja, szybki kontakt 😉
Polecam! Jak zwykle szybko i niezawodnie 🙂

Dodaj swoją opinię

Dodaj swój wpis z opinią

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * jest wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości tylko po jego sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
4 wpisy.
Rafal Rafal napisał/a 12 sierpnia 2021 o 10:53
Polecam usługi Pana Roberta. Szybka realizacja, dobry kontakt. satysfakcja gwarantowana.
Weronika Weronika napisał/a 19 czerwca 2021 o 10:01
Wzorowa współpraca, świetnie dobrane narzędzia🔧🔨 (WP, Elementor), ceny bezkonkurencyjne i uważne słuchanie klienta - polecam w 100%
Mirek Mirek napisał/a 9 lutego 2021 o 22:06
Polecam usługi Pana Roberta. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, terminowość i przystępna cena!
Patrycja Patrycja z Rumia napisał/a 20 maja 2020 o 09:07
Polecam z pełną odpowiedzialnością 🙂 Bardzo dobry kontakt, profesjonalne i ekspresowe wykonanie. Współpraca na 6+ POLECAM
Call Now ButtonZadzwoń